Counter-Strike 1.6 ke stažení

Counter-Strike (CS) je multiplayerová počítačová hra z pohledu první osoby (FPS) a celosvětově nejhranější fps onlinovkou současnosti.

Counter-Strike 1.6 ke stažení

Velký důraz je kladen na taktiku a týmovou práci. Tato střílečka zaručuje adrenalin a hlavně zábavu už více jak 8 let. Realistické zbraně, obrovské množství map a vyváženost hry si získaly spoustu fanoušků.
Counter-Strike 1.6 DownloadCounter-Strike 1.6 Download
Counter-Strike 1.6 [196 MB][.exe]

Counter-Strike: Condition Zero Download
Counter-Strike: Condition Zero [377 MB][.exe]

CS mají na svědomí pánové Minh „Gooseman“ Le a Jess „Cliffe“ Cliffe jako volně šířitelnou modifikaci pro legendární hru Half-Life, kterou vyrobila společnost Valve Software. První beta verze vyšla v červnu 1999. Le se v roce 2000 přidal k Valve, kde pokračoval v práci na CS a dalších hrách. Později Valve opustil a přenechal jí tento mód. Velký zájem ze strany hráčů vedl tvůrce k neustálému vývoji hry, který ji dovedl téměř k dokonalosti. Poslední verze CS na starém enginu Half-Life je 1.6. S vydáním nového Counter-Strike: Source běžícím na enginu Half-Life 2 se pravděpodobně dalších verzí původní hry nedočkáme.

Základní princip hry je jednoduchý, hráči se rozdělí do dvou týmů Counter terrorist (policisté) a Terrorist (teroristé). Na začátku je nastaven krátký čas pro nákup zbraní a vybavení a poté začne kolo. Podle typu mapy mají oba týmy rozdělené úkoly, při kterých dojde k boji na život a na smrt. Kolo končí, když se splní úkol mapy nebo jsou zabiti všichni hráči z jednoho týmu. Na výběr je několik typů misí. Nejhranější jsou mapy s pokládáním/zneškodňováním bomby (DE)(na turnajích se hraje jen tento typ) a osvobozováním rukojmích (CS). Na DE mapách mají teroristé za úkol položit bombu a zničit cíl, zatímco policisté musí tento cíl za každou cenu uchránit. CS mapy fungují na opačném principu, teroristé drží rukojmí a policisté je musí osvobodit. To vše ovlivňuje výzbroj a zkušenosti každého z hráčů.

Naučit se ovládání a základní herní skill není těžké. Hráč se musí naučit takticky uvažovat a být prospěšný týmu. Dobrý hráč dokáže předvídat pohyb a úmysly nepřítele. Vzhledem k tomu, že zdi se dají prostřelit je toto velmi užitečné. Nezkušený hráč často nemá tušení, jak ho mohl někdo zabít a považuje to za podvod (cheat). Přežití je často více otázka přemýšlení než umění střílet se zbraní.

Counter-Strike 1.6 ke stažení zdarma

STÁHNOUT HRU
Systémové požadavky PC
Minimální HW požadavky
500 mhz processor
96mb ram
16mb video card
Windows XP
Doporučené HW požadavky
800 mhz processor
128mb ram
32mb+ video card
Windows XP
Wallpapers / Screenshots
Counter-Strike 1.6 DownloadCounter-Strike 1.6 Download
Counter-Strike 1.6 [196 MB][.exe]

Counter-Strike: Condition Zero Download
Counter-Strike: Condition Zero [377 MB][.exe]