Pobierz Counter Strike 1.6 Non Steam

Pobierz Counter Strike 1.6 Non Steam
Pobierz Counter Strike 1.6 Non Steam

Klasyczna wersja Cs 1.6 NonSteam. Posiada oryginalne bronie, modele, dźwięki w klasycznym wydaniu. Umożliwia grę na większości (choć nie wszystkich) serwerach. Polecana szczególnie dla starszych komputerów.

Counter-Strike 1.6 DownloadCounter-Strike 1.6 Download
Counter-Strike 1.6 [196 MB][.exe]

Counter-Strike: Condition Zero Download
Counter-Strike: Condition Zero [377 MB][.exe]

Pobierz CS 1.6 Non-Steam za darmo

Rozgrywka rozpoczyna się w miejscach startu obu drużyn. Gracze mogą zakupić granaty, kamizelki, broń oraz amunicję. Pieniądze w grze zdobywamy za zrealizowanie celów mapy, koniec rundy oraz za zabójstwa. W zależności od mapy drużyny mają zadania do wykonania, tj. podłożenie lub rozbrojenie bomby, uratowanie zakładników czy przetransportowanie gracza VIP. Po zakończeniu rundy gracze odradzają się w swoich respawnach, po czym kontynuują grę. Drużyna, która wygra większą ilość rund wygrywa rozgrywkę na granej mapie. CS 1.6 gwarantuje tym samym wiele godzin gry, gdzie można stosować różne strategie oraz taktyki.

Mapy, na których mierzą się gracze są urozmaicone. W zależności od celów gry, wyróżniamy następujące rodzaje map:

 • de_ – mapy związane z bombą. Drużyna terrorystów ma za zadanie podłożenie bomby na specjalnym miejscu mapy oraz obroną bomby przed rozbrojeniem. Gracze Anty Terrorystów mają natomiast za zadanie nie dopuścić do jej podłożenia lub rozbroić przed wybuchem. Wybuch bomby daje zwycięstwo drużynie Terrorystów, rozbrojenie Anty Terrorystom. Innym sposobem na zwycięstwo to unicestwienie wszystkich wrogów.
 • cs_ – mapy związane z zakładnikami. Zadaniem Terrorystów jest ochrona zakładników przed ocaleniem, Anty Terrorystów natomiast uwolnienie ich. Zwycięstwo daje także unicestwienie wszystkich wrogów.
 • aim_ – szybka gra, gdzie bronie leżą na ziemi oraz odległości między drużynami są małe. Dobre do treningu lub sprawdzenia się w małych drużynach.
 • as _ – rozgrywka, gdzie trzeba ochraniać lub zabić osobę VIP. Gracze Anty Terrorystów mają za zadanie ochronić gracza VIP i przetransportować go do bezpiecznego miejsca. Gracze Terrorystów za zadanie mają zlikwidować VIP osobę.

CS 1.6 – opis gry

Gra oferuje także wiele różnych trybów gier. Spotkamy je na prywatnych serwerach, gdzie modyfikacje są ciekawe i dobrze dopracowane. Dla osób, których znudził standardowy tryb gry to świetna odskocznia. Najpopularniejsze serwery do CS 16 to:

 • COD MOD – gra, gdzie na starcie wybieramy jaką klasą gramy. Na klasie zdobywamy levele, dzięki którym możemy ulepszać umiejętności postaci. Serwery posiadają także przedmioty z bonusami, systemy gildii oraz sklepy czy markety. Na pewno nie da się na takich serwerach nudzić.
 • GO:MOD – serwery odwzorowane na wersji gry Global Offensive. W grze można zdobywać skiny, klucz oraz skrzynki. Oczywiście nie może też zabraknąć skomplikowanych operacji oraz ciekawych misji.
 • ZOMBIE MOD – serwery do zabawy, gdzie jedna osoba jest zombie i ma za zadanie zarazić innych graczy. Po zarażeniu gracz zmienia się w Zombie. Celem gry jest zabicie wszystkich zombie lub zarażenie wszystkich graczy.
 • JAILBREAK – serwery odbiegające od standardowej gry. Prowadzący zabawy ma dostęp do broni, natomiast inni gracze muszą słuchać jego poleceń lub wziąć udział w zabawach przez niego organizowanych. Przechytrz klawisza i ucieknij z więzienia!
 • FFA – popularne serwery, gdzie gra jest dosyć podobna do standardowej. Tutaj jednak nie ma sztywno określonych reguł, najczęściej gramy aby zdobyć jak najwięcej punktów w tabeli wyników.

Gra posiada także szereg zalet, dzięki naszej wiedzy przystosowana jest do niemal wszelkich warunków sprzętowych graczy. Gra CS 1.6 posiada:

 • Najnowszy instalator gry 15.04.2020r.
 • Gra zabezpieczona przed niepożądanymi oprogramowaniami.
 • Duża lista serwerów dostosowana do wszelkich potrzeb gracza.
 • Nie wymaga kupna klucza/oficjalnej wersji gry.
 • Działa na wszystkich systemach Windows/Linux/Vista.
 • Wiele oryginalnych oraz dodatkowych modeli i dźwięków

Counter-Strike 1.6 DownloadCounter-Strike 1.6 Download
Counter-Strike 1.6 [196 MB][.exe]

Counter-Strike: Condition Zero Download
Counter-Strike: Condition Zero [377 MB][.exe]