Counter-Strike 1.6 Lietuviškas

Counter-Strike 1.6 Lietuviškas
Counter-Strike 1.6 Lietuviškas


Counter-Strike 1.6 Lietuviškas – tikram Konterio fanui!  Griebk šią versiją greičiau! O galbūt visada svajojai išbandyti šį žaidimą? Nieko nelauk – junkis prie mūsų ir mėgaukis nesibaigiančiais nuotykiais, papildomais sprendimais ir bendraminčių kompanija. Maloniam  ir turiningam laisvalaikiui.


Counter-Strike 1.6 Download
Counter-Strike 1.6 Download [LT]
Counter-Strike 1.6 [198 MB][exe]

Counter-Strike 1.6 [EN]
Counter-Strike 1.6 [196 MB][exe]


Apie Counter Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 – milijonus gerbėjų visame pasaulyje turintis veiksmo žaidimas. CS 1.6 Lietuviškas – tai pirmojo asmens šaudyklė, kurią sukūrė „Valve corporation“. Žaidimo tikslas kovoti policininkams prieš teroristus, kurie nori padėti bombą (C4) ir ją susprogdinti. Nors žaidimas įspūdingo siužeto neturi, tačiau jį yra pamėgę didžioji dalis jaunuolių. Iki šiol vyksta įvairūs Counter Strike turnyrai, kuriuose galima laimėti įvairių prizų, yra kuriamos komandos, ir jos tarpusavyje konkuruoja. Šį žaidimą mes Jums siūlome parsisiųsti visiškai nemokamai.

CS 1.6 Lithuanian Edition v3.0

Pristatome patobulintą ir išleistą CS 1.6 Lietuvišką modifikacijos versiją. CS 1.6 Download žaidimas išverstas ir įgarsintas į lietuvių kalbą!

Šis žaidimas pilnai veikia su serverių paieška (find servers), taip pat yra bot’ai, klasikiniai skin’ai, žemėlapiai, garsai ir kiti modeliai pačiam geriausiam Jūsų žaidimui!

Counter-Strike 1.6 Lietuviškas Atsisiuntimas nemokamas, švarus ir tvarkingas, pilnai funkcionuojantis installas, internet list’e rasite mūsų partnerių serverius, be lagų, nėra cheatų ar nelegalių config’u, nekils jokių klausimų kaip paleisti cs 1.6 žaidimą! Esant reikalui galima atsisiųsti klasikinę anglišką versiją arba naujesnę Counter-Strike: Condition Zero versiją, kurią taip pat yra žaidžia dar nemažai žaidėjų.

Counter-Strike 1.6 Download

  • Mūsų CS 1.6 Lietuviškas žaidimas su naujausiais atnaujinimais.
  • Veikianti serverių paieška.
  • Įdėti botai.
  • Apsaugotas nuo autoconnect, gamemenu keitimo, loading banner pakeitimo ir kito.
  • Sukonfigūruotas taip, kad būtų didžiausias FPS geriausiai žaidimo kokybei!
  • Lietuvių kalba.
  • Teisingi rates nustatymai.

Reikalavimai

CPU: Pentium 4 processor (3.0 GHz, or better)
CPU SPEED: 3.0 GHz
RAM: 1 GB
OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 (32, 64bits)
VIDEO CARD: DirectX 9 level Graphics Card
PIXEL SHADER: 2.0
VERTEX SHADER: 2.0
SOUND CARD: Yes
FREE DISK SPACE: 4.6 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 128 MB

Istorija

Counter-Strike sukūrė Minh Le ir Jess Cliffe kaip modą geimui Half-Life. O 2000 metais, vasarą, Valve  pranešė, kad nupirks teises į Counter-Strike modą, kuris populiarėjo ir pilną žaidimą išleis maždaug ant Kalėdų. Dabartinė plačiai paplitusi versija 1.6 buvo išleista 2003 m. rugsėjo 15 d.

2004 m. buvo pristatytas Counter-Strike: Condition Zero, turėjęs vieno žaidėjo režimą, geresnę grafiką ir daug kitų smulkių pakeitimų. Taip pat vėliau buvo pristatyta žaidimo perdirbinio – „Counter-Strike: Source“, sukurto naudojant Source žaidimo variklį, – „beta“ versija. 2012 m. išėjo naujausia žaidimo dalis – „Counter-Strike: Global Offensive“.


Counter-Strike 1.6 Download
Counter-Strike 1.6 Download [LT]
Counter-Strike 1.6 [198 MB][exe]

Counter-Strike 1.6 [EN]
Counter-Strike 1.6 [196 MB][exe]